Hakkımızda

Finpuan nedir?

Finpuan İşletmelere yönelik olarak tasarlanmıştır

Bankalar ve finans kuruluşları tarafından kullanılan hesaplama algoritmasına sahip finansal hizmet platformudur.

Finpuan, işletmenizin finansal olarak nasıl gördüğünün bir aynasıdır. Finpuan ile işletmenin ve müşterilerinin finansal durumunu kontrol edebilirsin. Bu sayede işletmenin itibarını koruyabilir veya daha iyi yönetebilirsin. Müşterilerinin finansal durumunu takip ederek riskini kontrol altında tutabilirsin.

Bankalar ve diğer finansal kurumlara başvuru yapmadan önce durumunu öğrenebilir , böylece başvurunun neticesini önceden tahmin edebilirsin. Ayrıca Bankalar ve benzeri finansal kuruluşlardaki kredibilite notunu takip edebilir, finansal kontrolünü sağlayabilirsin.

Finpuan faydaları

Finpuan zaman kaybından koruyacaktır

Finpuan sayesinde ticari ilişkilerinizde de önceden sahip olduğunuz bilgiler sizleri zaman kaybından koruyacaktır ve olası maddi zararlardan uzak tutacaktır.

Firmaların Şubelerinin , Bayilerinin ve Müşterilerinin taşıdıkları riskler zaman içerisinde değişebilmektedir. Bu durum da Firmaya karşı yükümlülüklerini yerine getirme zorluğuna düşebilirler. Risklerde olası değişiklikler ticari limitinde artış yada azalışa sebep olmaktadır.

Uluslararası deneyime ve akademik birikime sahip kadromuz ile Finpuan olarak olası riskleri önceden bertaraf etmenize yardımcı olmak amacıyla çalışmaktayız. Güvenilir , Tarafsız, Etkin ve sorumluluk gerektiren titiz bir çalışma ile görevini kusursuz yerine getirecek kadromuz, büyük bir dikkat ve özen ile oluşturulmuştur.

Finansal durum kontrolü

Finpuan ile işletmenizin ve müşterilerinin finansal durumunu kontrol edilebilir

Bu sayede işletmenin itibarını koruyabilir veya daha iyi yönetebilirsin.

Verimlilik ve zaman kazancı

Zaman kaybından koruyoruz

Finpuan sayesinde ticari ilişkilerinizde de önceden sahip olduğunuz bilgiler sizleri zaman kaybından koruyacaktır.

Maddi zararlardan koruma

Olası riskleri önceden bertaraf etmenize yardımcı oluyoruz

Finpuan sayesinde ticari ilişkilerinizde de önceden sahip olduğunuz bilgiler sizleri olası maddi zararlardan uzak tutacaktır.