Hizmetlerimiz

Bayi finansal analizi, finansal bayi analizi, Bayi analizi nasıl yapılır?

Bayi analizi

Bayilerinizi ve İş ortaklarınızı Finansal durumunu takip ediyor musunuz?

Güncel Borçlanma ve Nakit Akışı gibi bir çok analiz ile bayilerinizi denetliyoruz. Merkez Bankasından alınan veriler ile sunduğumuz Raporda ayrıca Uzmanlarımızın yorumları ile Bayilerinizin Finansal durumunu öğrenebilirsiniz.

ticari müşteri finansal analizi, müşteri finansal sorgulama, firma kredi notu sorgulama, firma risk durumu sorgulama, ticari risk puanı, ticari risk notu, ticari kredi notu
ticari müşteri finansal analizi, müşteri finansal sorgulama, firma kredi notu sorgulama, firma risk durumu sorgulama, ticari risk puanı, ticari risk notu, ticari kredi notu

Müşteri analizi

Müşterilerinizin finansal durumunu nasıl takip ediyorsunuz?

Güncel Borçlanma durumları, Nakit Akışları ,Alacak yapıları ve Finansal yeterliliklerini inceliyoruz. Ayrıca Merkez Bankası sektörel veriler ile kıyaslayarak sizin için Finansal tablolarını grafiklerle özetliyoruz. Uzman Danışmanlarımızın yorumları ile finansal durumlarını anlamanıza yardımcı oluyoruz.

şirket değerleme, şirket değerini belirleme, Şirket değerlendirme

Şirket Değerleme

Şirketiniz için yatırımcı mı arıyorsunuz?

Şirket sahipleri şirketine yatırımcı olabilecek kişi ya da kuruluşlarla görüşürken en çok zorlandıkları noktalardan biri şirket değerlemedir. Yatırımcı karşısındaki şirketin değerini bilmek ister, haliyle şirkete ortak arayışında firma sahibi de doğru değerlemenin yapılmasını tercih eder. Şirket değerleme hassas bir konudur. Şirketin varlıkları ya da marka değerleri yanı sıra gelecekte bulunduğu pazardaki rolü de önemlidir. Yapılacak yanlış değerleme şirketin ortak arayışında zorlanmasına sebep olabilir. Bu yüzden tarafsız doğru bir şirket değerleme kuruluşu ile çalışmak önemlidir. Finpuan şirket değerleme olarak Spk lisanslı uzmanlarımızla şirketinizi değerliyoruz.

[insert page=”sorular” display=”content”]

Başvuru formu

Bilgi edinmek yada sipariş etmek için bu formu kullanabilirsiniz

[contact-form-7 id=”24057″ title=”Başvuru Formu”]